Szőke Tisza 2018. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny - SZEGED - 2018.06.17

Szőke Tisza 2018. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny - SZEGED - 2018.06.16

Szőke Tisza 2018. Klubközi Táncverseny - SZEGED - 2018.06.16

10. Danza Kupa - BUDAPEST - 2018.06.09

Szigo Kupa - Szabadidősport - SIKLóS - 2018.06.02

Szigo Kupa - SIKLóS - 2018.06.02

iDance X - Ranglista és klubközi Táncverseny - KOZáRMISLENY - 2018.05.26

Művészeti Iskolás Táncverseny - SZOLNOK - 2018.05.19

I. Universe Kupa - Szabadidősport - DEBRECEN - 2018.05.19

I. Universe Kupa - DEBRECEN - 2018.05.19

PHOENIX CUP - DEBRECEN - 2018.05.13

PHOENIX CUP - DEBRECEN - 2018.05.12

X. Hatvan Kupa - Szabadidős versenyek - HATVAN - 2018.05.06

X. Hatvan Kupa - HATVAN - 2018.05.06

VILÁGTÁNCFESZTIVÁL - BUDAPEST - 2018.05.05

X. Kner Kupa - klubközi táncverseny - MEZőTúR - 2018.04.29

Buda Open International Dance Festival 2018 - BUDAPEST - 2018.04.28

Buda Open 2018 - Klubközi Versenyek - BUDAPEST - 2018.04.28

XIX.Gála Kupa Ranglistaverseny és Klubközi Táncverseny - ZALAEGERSZEG - 2018.04.22

C és B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny - SZEKSZáRD - 2018.04.14

II. Tavaszváró Táncverseny - NYíREGYHáZA - 2018.04.07

II. Tavaszváró Szabadidősport Táncverseny - NYíREGYHáZA - 2018.04.07

Lászlóvill Kupa - SZéKESFEHéRVáR - 2018.03.24

Művészeti Iskolás Táncverseny - SZENTES - 2018.03.04

Szabadidősport Kelet-Magyarországi Területi Bajnokság - SZENTES - 2018.03.04

Szabadidősport Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokság - KAPOSVáR - 2018.03.04

MTÁSZ Pest-megyei Régió Bajnokság - CSöMöR - 2018.03.03

Nyugat- Magyarország Területi Bajnokság - KAPOSVáR - 2018.03.03

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - SZENTES - 2018.03.03

Felnőtt-ifjúsági Tíztánc, Junior Standard Ranglista - ALGYő - 2018.02.24

Budapest Open - BUDAPEST - 2018.02.18

E Hattánc Országos Bajnokság, D Nyolctánc Országos Bajnokság - KOZáRMISLENY - 2018.02.17

TáncSport Magyar Bajnokságok 2018/Hungarian Dance Open 2018 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2018.02.11

TáncSport Magyar Bajnokságok 2018/Hungarian Dance Open 2018 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2018.02.10

TáncSport Magyar Bajnokságok 2018 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2018.02.04

TáncSport Magyar Bajnokságok 2018 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2018.02.03

Művészeti Iskolás Táncverseny - CSONGRáD - 2017.12.16

Kanizsa Kupa - NAGYKANIZSA - 2017.12.10

V. Cséplő Dániel Emlékkupa 2017 - NAGYKANIZSA - 2017.12.10

VII. Eraklin Kupa - NAGYKANIZSA - 2017.12.09

XIII. Ametiszt Kupa - KAPOSVáR - 2017.12.03

XIII. Ametiszt Kupa Szabadidősport - KAPOSVáR - 2017.12.03

B-A-S Országos Bajnokság, Senior Open Országos Bajnokság - BéKéSCSABA - 2017.12.02

XIII. RexTerra Kupa - C Országos Bajnokság, U21 Latin Magyar Bajnokság - KISKUNHALAS - 2017.11.25

27. Bem kupa - MOGYORóD - 2017.11.18

XII FORMA kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista Pro - ALGYő - 2017.11.12

Hungarian Open - BUDAPEST - 2017.11.11

Világtáncfesztivál - World Dance Festival - GYŐR - 2017.11.05

Világtáncfesztivál - World Dance Festival - GYŐR - 2017.11.04

XII. FEKETE SAS KUPA - HóDMEZőVáSáRHELY - 2017.11.04

XVIII. Gála Kupa - ZALAEGERSZEG - 2017.10.29

XVIII. Gála Kupa - Szabadidősport - ZALAEGERSZEG - 2017.10.29

X. Zala Open - ZALAEGERSZEG - 2017.10.28

Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard Ranglista - SZOMBATHELY - 2017.10.21

Szabadidős Táncverseny - SZOMBATHELY - 2017.10.21

9. Danza Kupa Újpest - BUDAPEST - 2017.10.15

XI FORMA kupa D országos Bajnokság, U 21 Tíztánc Magyar Bajnoksága - ALGYő - 2017.10.14

II. CM KUPA - SIóFOK - 2017.10.08

Felnõtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin, Senior Tíztánc Ranglista és K - HAJDúBöSZöRMéNY - 2017.10.07

MTÁSZ E Országos Bajnokság és Klubközi Verseny - CSöMöR - 2017.09.30

XIV. Kistelek Open - KISTELEK - 2017.09.24

XIV. Kistelek Open - KISTELEK - 2017.09.23

XXIII.Zánkai Táncfesztivál (2017) - ZáNKA - 2017.08.20

XXIII.Zánkai Táncfesztivál (2017) - ZáNKA - 2017.08.19

III. Fonyód Kupa - FONYóD - 2017.06.11

Szőke Tisza 2017 WDSF International Open - SZEGED - 2017.06.11

Szőke Tisza 2017 WDSF International Open - SZEGED - 2017.06.10

Szőke Tisza 2017 Klubközi - SZEGED - 2017.06.10

iDance2017 - Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard R - KOZáRMISLENY - 2017.05.20

PD EB és EK és Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Standard Ranglista , Sen - DEBRECEN - 2017.05.14

I. Sundance Kupa - BAJA - 2017.05.07

IX. Hatvan Kupa Szabadidőspot Táncverseny - HATVAN - 2017.05.06

IX. Hatvan Kupa - HATVAN - 2017.05.06

26. Bem kupa - MOGYORóD - 2017.04.29

Lászlóvill Kupa Felnõtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista és - SZéKESFEHéRVáR - 2017.04.23

Szadadidõsport Országos Bajnokság - TáPIóSZENTMáRTON - 2017.04.09

Tavaszváró Táncverseny - NYíREGYHáZA - 2017.04.08

IV. FULLDANCE KUPA ORSZÁGOS IFJÚSÁGI-FELNŐTT LATIN, JUNIOR STANDARD ÉS - TáPIóSZENTMáRTON - 2017.04.08

C Tíztánc Országos Bajnokság, B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi - PéCS - 2017.04.01

SZIGO Kupa -Formációs Ranglista és Szabadidős Táncverseny - SZENTLőRINC - 2017.03.26

SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin Ranglista, Professzi - SZENTLőRINC - 2017.03.25

Szabadidősport Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság - KAPOSMéRő - 2017.03.19

Szabadidősport Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - SZENTES - 2017.03.19

Művészeti iskolás táncverseny - SZENTES - 2017.03.19

VII. Danza Kupa - BUDAPEST - 2017.03.19

Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság - KAPOSMéRő - 2017.03.18

Budapest Bajnokság - BUDAPEST - 2017.03.18

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - SZENTES - 2017.03.18

E hattánc Országos Bajnokság, D nyolctánc Országos Bajnokság és klubkö - BAJA - 2017.03.04

TáncSport Magyar Bajnokságok 2017 / WDSF Hungarian Dance Open 2017 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2017.02.19

TáncSport Magyar Bajnokságok 2017 / WDSF Hungarian Dance Open 2017 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2017.02.18

TáncSport Magyar Bajnokságok 2017 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2017.02.05

TáncSport Magyar Bajnokságok 2017 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2017.02.04

I. Nyíri Lajos Emlékverseny és U21 Tíztánc Magyar Bajnokság - BéKéSCSABA - 2016.12.11

B-A-S Országos Bajnokság, Senior Open Országos Bajnokság - BéKéSCSABA - 2016.12.10

XXV. Bem kupa - MOGYORóD - 2016.12.04

X. Forma Kupa és C Országos Bajnokság,U21 Standard és Latin Magyar Baj - ALGYő - 2016.12.03

ISIS DANCE OPEN - Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard Ranglista - SZOMBATHELY - 2016.11.26

ISIS DANCE OPEN - Szabadidõs táncverseny - SZOMBATHELY - 2016.11.26

VII. Kanizsa Kupa - NAGYKANIZSA - 2016.11.20

XI. FEKETE SAS KUPA - HóDMEZőVáSáRHELY - 2016.11.20

IV. Cséplő Dániel Emlékkupa - NAGYKANIZSA - 2016.11.20

Tánciskolás táncverseny - CSONGRáD - 2016.11.19

Felnőtt- Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista, Professzionista - CSONGRáD - 2016.11.19

VI. Eraklin Kupa - NAGYKANIZSA - 2016.11.19

XVII. Gála Kupa - ZALAEGERSZEG - 2016.11.06

XVII. Gála Kupa - Szabadidős - ZALAEGERSZEG - 2016.11.06

IX. Zala Open - ZALAEGERSZEG - 2016.11.05

HODC (Hungarian Open Dancesport Championship) - BUDAPEST - 2016.10.29

D Országos Bajnokság - PéCS - 2016.10.22

XII Ametiszt Kupa - KAPOSVáR - 2016.10.16

XII Ametiszt Kupa - Szabadidősport - KAPOSVáR - 2016.10.16

XIII. Ritmo Kupa - MOHáCS - 2016.10.09

Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc Ranglista és klubközi verseny - HAJDúBöSZöRMéNY - 2016.10.08

Szabadidős verseny - HAJDúBöSZöRMéNY - 2016.10.08

I. C and M KUPA - SIóFOK - 2016.10.02

MTÁSZ E Országos Bajnokság és Klubközi Verseny - CSöMöR - 2016.10.01

XIII. Kistelek Open - KISTELEK - 2016.09.25

XIII. Kistelek Open - KISTELEK - 2016.09.24

VI. Danza Kupa - BUDAPEST - 2016.09.18

XXII. ZÁNKAI TÁNCFESZTIVÁL - ZáNKA - 2016.08.27

XXII. ZÁNKAI TÁNCFESZTIVÁL - ZáNKA - 2016.08.26

Szõke Tisza 2016 - WDSF OPEN - SZEGED - 2016.06.19

Szõke Tisza 2016 - WDSF OPEN - SZEGED - 2016.06.18

Szõke Tisza 2016 - SZEGED - 2016.06.18

II. Fonyód Kupa - FONYóD - 2016.06.12

II. Fonyód Kupa Szabadidõs Táncverseny - FONYóD - 2016.06.12

Felnőtt- Ifjúsági Latin, Junior Standard, Professzionista Standard Ran - SZENTES - 2016.06.04

Diákolimpia és Tánciskolás Táncverseny - SZENTES - 2016.06.04

VIII. Hatvan Kupa - Szabadidősport - HATVAN - 2016.05.29

VIII. Hatvan Kupa - HATVAN - 2016.05.29

Szigo Kupa - SZENTLőRINC - 2016.05.22

SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ran - SZENTLőRINC - 2016.05.21

V. Danza Kupa - BUDAPEST - 2016.05.08

Lászlóvill Kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista és - SZéKESFEHéRVáR - 2016.05.07

BudaOpen 2016 - BUDAPEST - 2016.04.24

BudaOpen 2016 - BUDAPEST - 2016.04.23

III. FULLDANCE KUPA - TáPIóSZENTMáRTON - 2016.04.16

III. Mezőtúri Művészeti Iskolás Táncverseny és Szabadidősport Országos - MEZőTúR - 2016.04.10

IX. Kner Kupa - Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Standard Ranglista Prof - MEZőTúR - 2016.04.09

C és B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny - SZEKSZáRD - 2016.04.02

iDanceKupa2016 - Tánciskolás verseny - PéCS - 2016.03.20

iDanceKupa2016 - Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin Ranglista, Pro - PéCS - 2016.03.19

Méhecske Kupa - SZENTES - 2016.03.15

IV. Press Dance Táncverseny - ZALAEGERSZEG - 2016.03.14

IV. Press Dance Táncverseny - ZALAEGERSZEG - 2016.03.13

Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság - KAPOSMéRő - 2016.03.13

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - NYíRADONY - 2016.03.13

Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság - KAPOSMéRő - 2016.03.12

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - NYíRADONY - 2016.03.12

MTÁSZ Pest-megyei Régió Bajnokság - CSöMöR - 2016.03.12

E Hattánc Országos Bajnokság, D Nyolctánc Országos Bajnokság - KOMLó - 2016.03.06

WDSF Hungarian Dance Open 2016 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2016.02.14

TáncSport Magyar Bajnokságok 2016 / WDSF HUNGARIAN DANCE OPEN - SZIGETSZENTMIKLóS - 2016.02.13

TáncSport Magyar Bajnokságok 2016 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2016.01.31

TáncSport Magyar Bajnokságok 2016 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2016.01.30

24. Bem kupa - BUDAPEST - 2015.12.06

B, A, S Országos Bajnokság Senior Open Országos Bajnokság - BéKéSCSABA - 2015.12.05

X. FEKETE SAS KUPA - HóDMEZõVáSáRHELY - 2015.11.28

iDanceFesztivál2015 klubközi verseny - PéCS - 2015.11.15

C Országos Bajnokság, U21 Standard és Latin Magyar Bajnokság és Klubkö - NYíRADONY - 2015.11.14

iDanceFesztivál2015 tánciskolás verseny - PéCS - 2015.11.14

XXXVI. DanceNet Kupa - CSöMöR - 2015.11.08

IX. Forma Kupa, D Országos Bajnokság - ALGYő - 0000.00.00

VIII. Zala Open Nemzetközi Formációs Táncverseny és Standard, Latin Fo - ZALAEGERSZEG - 2015.10.25

VI. Kanizsa Kupa - NAGYKANIZSA - 2015.10.25

III. Cséplõ Dániel Tánciskolás Emlékkupa - NAGYKANIZSA - 2015.10.25

V. Eraklin Kupa, E Országos Bajnokság, U21 Tíztánc Magyar Bajnokság - NAGYKANIZSA - 2015.10.24

IV. Danza Kupa - BUDAPEST - 2015.10.18

ISIS DANCE OPEN: Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc ranglista, Junior Standard r - SZOMBATHELY - 2015.10.17

XI. Ametiszt kupa - KAPOSMéRő - 2015.10.10

RexTerra Kupa - KISKUNHALAS - 2015.10.03

XII. Ritmo Kupa - PéCS - 2015.09.27

XII. Kistelek Open - KISTELEK - 2015.09.20

XII. Kistelek Open - KISTELEK - 2015.09.19

XVI. Gála Kupa - ZALAEGERSZEG - 2015.09.13

V. World Dance Festival - BUDAPEST - 2015.08.30

V. World Dance Festival - BUDAPEST - 2015.08.29

XXI. Zánkai Táncfesztivál - ZáNKA - 2018.08.26

XXI. Zánkai Táncfesztivál - ZáNKA - 2015.08.25

XXI. Zánkai Táncfesztivál - ZáNKA - 2015.08.24

Szõke Tisza 2015 - SZEGED - 2015.06.21

Szõke Tisza 2015 - SZEGED - 2015.06.20

I. Fonyód Kupa - FONYóD - 2015.06.07

Felnõtt -Ifjúsági Latin, Junior Standard, Senior Latin Ranglista és Kl - HAJDúBöSZöRMéNY - 2015.06.06

Méhecske Fesztivál - Művészeti Iskolás Táncverseny - SZENTES - 2015.05.23

Szigo Kupa - KOMLó - 2015.05.31

Szigo Kupa- Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin és Senior Standard - KOMLó - 2015.05.30

23. Bem Kupa - BUDAPEST - 2015.05.17

iDanceKupa 2015 - PéCS - 2015.05.10

VII. Hatvan Kupa - HATVAN - 2015.05.10

iDanceKupa 2015 - PéCS - 2015.05.09

III. Danza Kupa - BUDAPEST - 2015.04.19

Lászlóvill Kupa - SZéKESFEHéRVáR - 2015.04.18

VIII. Kner Kupa- C és B Tíztánc OB és Klubközi Táncverseny - MEZőTúR - 2015.04.11

E Hattánc Országos Bajnokság, D Nyolctánc Országos Bajnokság és Klubkö - SZEKSZáRD - 2015.03.28

X. Gemenc Kupa - TOLNA - 2015.03.22

Társasági Táncok Formációs Országos Bajnoksága, Standard és Latin Form - ZALAEGERSZEG - 2015.03.21

Euroline Kupa Országos Ranglista ls Szabadidő OB Táncverseny - SZOLNOK - 2015.03.14

Euroline Kupa - Diákolimpia és Tánciskolás - SZOLNOK - 2015.03.14

MTASZ Szabadidőspot Kelet-Magyarország Területi Bajnoksága - NYíRADONY - 2015.03.08

MTASZ Szabadidőspot Nyugat-Magyarország Területi Bajnoksága - KAPOSMéRő - 2015.03.08

MTASZ Szabadidőspot Pest Megyei Régió Bajnoksága - CSöMöR - 2015.03.07

Pest Megyei Régió Területi Bajnokság - CSöMöR - 2015.03.07

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - NYíRADONY - 2015.03.07

Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság - KAPOSMéRő - 2015.03.07

TáncSport Magyar Bajnokságok 2015 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2015.02.22

TáncSport Magyar Bajnokságok 2015 - SZEGETSZENTMIKLóS - 2015.02.21

TáncSport Magyar Bajnokságok 2015 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2015.02.08

TáncSport Magyar Bajnokságok 2015 - SZIGETSZENTMIKLóS - 2015.02.07

B, A, S és Senior Open Országos Bajnokság - BéKéSCSABA - 2014.12.13

VIII. FORMA KUPA C Osztályos Országos Bajnokság - ALGYő - 2014.12.06

Felnőtt, Ifjúsági Standard Junior Tíztánc Ranglista és klubközi versen - SZENTES - 2014.11.29

V. Duna Kupa D Országos Bajnokság - MOHáCS - 2014.11.16

IX. Gemenc Kupa - TOLNA - 2014.11.09

iDance Kupa 2014 Felnõtt, Ifjúsági Tíztánc és Junior Latin Ranglista - PéCS - 2014.11.08

XI. Fregolina Kupa - BéKéS - 2014.10.25

ISIS DANCE OPEN Felnõtt, Ifjúsági Latin és Junior Tíztánc Ranglista és - SZOMBATHELY - 2014.10.19

II. Danza Kupa - BUDAPEST - 2014.10.11

Szabadidõsport Kelet Magyarország Területi Bajnoksága - MEZőBERéNY - 2014.10.11

II. Tenkes Kupa - SIKLóS - 2014.10.11

XI. RexTerra Kupa U21 Latin MB - KISKUNHALAS - 2014.09.28

Kanizsa Kupa - NAGYKANIZSA - 2014.09.21

II.Cséplő Dániel Emlékverseny - NAGYKANIZSA - 2014.09.21

IV. Eraklin Kupa - NAGYKANIZSA - 2014.09.20

II. Pro-Art Grand Prix U21 Standard MB - KISTELEK - 2014.09.13

I. Danza Kupa - BUDAPEST - 2014.06.28

SZŐKE TISZA 2014 - SZEGED - 2014.06.21

IX. Easydance Kupa - EGER - 2014.06.07

Mecsek Kupa - Tánciskolás Verseny - PéCS - 2014.05.18

Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és K - HAJDúBöSZöRMéNY - 2014.05.17

Lászlóvill Kupa Felnőtt-Ifi Standard, Junior Tíztánc Ranglista és Klub - SZéKESFEHéRVáR - 2014.04.26

II. Salgótarjáni Havanna Kupa - SALGóTARJáN - 2014.04.19

VII. Forma Kupa - ALGYő - 2014.04.12

VI. Kner Kupa C és B Tíztánc OB és Klubközi Táncverseny - MEZőTúR - 2014.04.05

VIII. Gemenc Kupa Tánciskolás Táncverseny - TOLNA - 2014.03.30

VIII. Gemenc Kupa E 6Tánc, D 8Tánc OB és U21 Tíztánc Magyar Bajnokság - TOLNA - 2014.03.29

Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard és Hivatásos Ranglista - SZOLNOK - 2014.03.08

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - NYíRADONY - 2014.02.22

TáncSport Magyar Bajnokságok 2014 - BUDAPEST - 2014.02.16

TáncSport Magyar Bajnokságok 2014 - BUDAPEST - 2014.02.15

TáncSport Magyar Bajnokságok 2014 - BUDAPEST - 2014.02.01

V. Kner Kupa - MEZőBERéNY - 2013.12.14

Mûvészeti Iskolás Táncverseny - SZENTES - 2013.12.14

iDance Kupa 2013 - Ranglista és klubközi táncverseny - PéCS - 2013.12.04

iDance Kupa 2013 - Tánciskolás - PéCS - 2013.12.07

Kanizsa Kupa Meghívásos Tíztánc Verseny - NAGYKANIZSA - 2013.11.24

Cséplő Dániel Tánciskolás Emlékkupa - NAGYKANIZSA - 2013.11.24

Felnőtt B, A, S és Senior Open OB - BéKéSCSABA - 2013.11.23

ISIS Dance Open Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc és Junior Latin Ranglistavers - SZOMBATHELY - 2013.11.09

X. Fregolina Kupa - BéKéS - 2013.11.02

X. RexTerra Kupa D C Felnõtt és Senior Országos Bajnokság - KISKUNHALAS - 2013.10.26

IV. Duna Kupa - Ifjúsági D,C,B,A Országos Bajnokság és klubközi táncve - MOHáCS - 2013.10.19

Felnõtt-Ifjúsági Standard és Junior Tíztánc Ranglista- és klubközi ver - SZENTES - 2013.10.12

Mûvészeti Iskolás Táncverseny - SZENTES - 2013.10.12

Junior I. és II. D C B Országos Bajnokság - KISKUNFéLEGYHáZA - 2013.10.05

Országos Klubközi Pontszerző verseny és Meghívásos Tíztánc Grand Prix - KISTELEK - 2013.09.21

Latin-amerikai Táncok Országos Ranglistaversenye, Standard Junior Rang - BUDAPEST - 2013.09.14

Szõke Tisza 2013 WDSF Open verseny - SZEGED - 2013.06.22

II. Balaton Kupa - FONYóD - 2013.06.02

VIII. Easydance Kupa - EGER - 2013.06.02

V. Mecsek Kupa - PéCS - 2013.06.01

10. Gizella Kupa - Felnőtt-Ifjúsági Latin és Junior Tíztánc Ranglistav - VESZPRéM - 2013.05.11

Művészeti Iskolás Táncverseny - SZENTES - 2013.05.01

Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc Ranglistaverseny és Utánpótlás Válogató OB - HAJDúBöSZöRMéNY - 2013.04.13

IV. Kner Kupa- C és B Tíztánc OB és Klubközi Táncverseny - MEZőTúR - 2013.04.06

IX. Fregolina Kupa - BéKéS - 2013.03.30

VII. Gemenc Kupa - TOLNA - 2013.03.23

I. Tenkes Kupa - Tánciskolás Táncverseny - SIKLóS - 2013.03.23

VI. Forma Kupa - Felnõtt-Ifjúsági Latin és Junior Standard Ranglista - ALGYő - 2013.03.09

VI. Forma Kupa - Tánciskolás Táncverseny - ALGYő - 2013.03.09

U21 Magyar Bajnokság és Raglistaverseny - SZENTES - 2013.03.03

Mûvészeti Iskolás Táncverseny - SZENTES - 2013.03.03

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - NYíRADONY - 2013.02.23

TáncSport Magyar Bajnokságok 2013 - BUDAPEST - 2013.02.17

TáncSport Magyar Bajnokságok 2013 - BUDAPEST - 2013.02.16

TáncSport Magyar Bajnokságok 2013 - BUDAPEST - 2013.01.26

IX. RexTerra Kupa Klubközi táncverseny és Latin Rising Star verseny - KISKUNHALAS - 2012.12.09

Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc és Junior Latin Ranglistaverseny - SZENTES - 2012.12.08

Tánciskolások versenye - SZENTES - 2012.12.08

IV. Mecsek Kupa - PéCS - 2012.11.17

Felnőtt B, A, S és Senior Open Országos Bajnokság - BéKéSCSABA - 2012.11.04

VIII. Fregolina Kupa tánciskolás táncverseny - BéKéS - 2012.10.28

iDance Kupa 2012 - Felnõtt-Senior D, C Osztályos Országos Bajnokság - PéCS - 2012.10.28

iDance Kupa 2012 - Tánciskolás verseny - PéCS - 2012.10.28

Kanizsa Kupa Meghívásos Tíztánc Verseny - NAGYKANIZSA - 2012.10.21

VI. Gemenc Kupa - TOLNA - 2012.10.21

Eraklin Tánciskolás verseny - NAGYKANIZSA - 2012.10.21

III. Eraklin Kupa - Ifjúsági D, C, B, A Országos Bajnokság - NAGYKANIZSA - 2012.10.20

VI. Sziluett Kupa - ÚJKíGYóS - 2012.10.14

ISIS Dance Open - SZOMBATHELY - 2012.10.13

XI. Kistelek Open - KISTELEK - 2012.09.23

XI. Kistelek Open - KISTELEK - 2012.09.22

Felnõtt-Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc Ranglista- és klubközi verseny - BUDAPEST - 2012.09.09

Szőke Tisza 2012 WDSF OPEN - SZEGED - 2012.06.23

Szőke Tisza 2012 Táncverseny - SZEGED - 2012.06.23

I. Balaton Kupa - FONYóD - 2012.06.10

MECSEK KUPA Tánciskolás verseny - PéCS - 2012.06.03

Felnõtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin Ranglista- és klubközi verseny - DEBRECEN - 2012.06.02

Művészetiskolás Táncverseny - SZENTES - 2012.05.28

9. Gizella Kupa - VESZPRéM - 2012.05.13

Felnõtt-Ifjúsági Tíztánc és Junior Latin Ranglistaverseny - KISTELEK - 2012.05.12

III. Kner Kupa - Utánpótlás Válogató Országos Bajnokság és klubközi - KöRöSTARCSA - 2012.05.06

I. Lőrinc Kupa - SZENTLőRINC - 2012.04.22

C és B Tíztánc Országos Bajnokság és klubközi verseny - KISKUNFéLEGYHáZA - 2012.04.14

Tánciskolás Táncverseny - KISKUNFéLEGYHáZA - 2012.04.14

V. Forma Kupa Húsvéti Táncverseny (klubközi) - ALGYő - 2012.04.07

V. Forma Kupa Húsvéti Táncverseny (tánciskolás) - ALGYő - 2012.04.07

VII. Fregolina Kupa - BéKéS - 2012.03.31

I. Zrínyi Kupa - SZIGETVáR - 2012.03.31

V. Gemenc Kupa (klubközi) - SZEKSZáRD - 2012.03.11

V. Gemenc Kupa (Tánciskolás) - SZEKSZáRD - 2012.03.11

D Nyolctánc Országos Bajnokság és klubközi verseny - BéKéSCSABA - 2012.03.10

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - BAJA - 2012.03.04

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - BAJA - 2012.03.03

Felnőtt-Ifjúsági Standard és Junior Tíztánc Ranglistaverseny - CSONGRáD - 2012.02.25

Tánciskolások versenye - CSONGRáD - 2012.02.25

TáncSport Magyar Bajnokságok - Standard és Latin Magyar Bajnokság - BUDAPEST - 2012.02.12

Tánciskolások versenye - BUDAPEST - 2011.02.12

TáncSport Magyar Bajnokságok - Standard és Latin Magyar Bajnokság - BUDAPEST - 2012.02.11

Tánciskolások versenye - BUDAPEST - 2012.02.11

Cassovia Gold Cup 2012 - KOSICE - 2012.01.29

Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2012 v 10 tancoch - KOSICE - 2012.01.28

Tíztánc Magyar Bajnokság - XXII. Ker Coop Matyóföld Kupa - MEZőKöVESD - 2012.01.28

Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard Ranglista és Tánciskolások v - SZENTES - 2011.12.10

Mecsek Kupa - PéCS - 2011.11.19

Felnőtt B, A, S és Senior Open Osztályos Országos Bajnokság - BéKéSCSABA - 2011.11.13

Felnőtt és Senior D és C Osztályos Országos Bajnokság - KISKUNHALAS - 2011.11.12

VI. Fregolina Kupa - BÉKÉS - 2011.10.29

IV. Gemenc Kupa - TOLNA - 2011.10.23

WDSF ISIS International Dance Open - SZOMBATHELY - 2011.10.22

iDance Kupa 2011 - Felnőtt és Ifjúsági Latin - Gyermek I-II D-C Ország - PÉCS - 2011.10.15

V. Sziluett Kupa - ÚJKíGYóS - 2011.10.09

Felnőtt-Ifjúsági Standard és Junior Latin Ranglista - VIII. Ametiszt K - KAPOSVÁR - 2011.10.08

II. Kanizsa Kupa - NAGYKANIZSA - 2011.10.02

II. Eraklin Kupa - NAGYKANIZSA - 2011.10.01

I. Dabas Kupa klubközi és ranglista verseny - DABAS - 2011.09.24

X. Kistelek Open 2011 - KISTELEK - 2011.09.18

X. Kistelek Open 2011 - KISTELEK - 2011.09.17

X. Kistelek Open 2011 - KISTELEK - 2011.09.16

III. Sway Kupa - VERESEGYHÁZ - 2011.08.21

V. RealDance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál - MEZŐKÖVESD - 2011.07.03

V. RealDance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál - MEZŐKÖVESD - 2011.07.02

V. RealDance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál - MEZŐKÖVESD - 2011.07.01

Szőke Tisza 2011 - SZEGED - 2011.06.18

IV. Forma Kupa - SZEGED - 2011.06.04

XI. Dráva Kupa - BARCS - 2011.05.29

Junior I.-II. Tíztánc, Ifjúsági-Felnõtt Standard Ranglista - CSONGRÁD - 2011.05.21

Mûvészeti Iskolás Táncverseny - CSONGRÁD - 2011.05.21

II. Kertváros Kupa - BUDAPEST - 2011.05.14

8. Gizella Kupa - VESZPRÉM - 2011.05.07

III. Duna Kupa - MOHáCS - 2011.04.03

D 8Tánc Országos Bajnokság, Junior Latin Ranglista- és klubközi versen - BéKéSCSABA - 2011.04.02

Pro-Art Klubközi Táncverseny - KISTELEK - 2011.03.27

III. Gemenc Kupa - SZEKSZáRD - 2011.03.27

V. Fregolina Kupa - BéKéS - 2011.03.26

Felnőtt-Ifjúsági Standard és Junior Tíztánc Ranglista- és klubközi ver - NYíREGYHáZA - 2011.03.14

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - NYÍRADONY - 2011.03.06

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - NYÍRADONY - 2011.03.05

Szalagszerző táncverseny - NYÍRADONY - 2011.03.05

Pontozói Továbbképzés - BUDAPEST - 2011.02.20

II. Szigo Kupa - KOMLó - 2011.02.19

Hajdú Kupa - Latin Ranglista, Junior TT MB - HAJDúBöSZöRMéNY - 2011.02.13

Hajdú Kupa IDSF Open - HAJDúBöSZöRMéNY - 2011.02.12

Felnőtt Latin, Junior, Ifjúsági Standard Magyar Bajnokság és Klubközi - BUDAPEST - 2011.02.06

Felnőtt Standard, Junior, Ifjúsági és Senior Latin Magyar Bajnokság és - BUDAPEST - 2011.02.05

II. Fulldance Kupa - TöKöL - 2011.01.29

Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc Magyar Bajnokság, Senior Magyar Bajnokságo - MEZőKöVESD - 2011.01.22

III. Advent Kupa - EGER - 2010.12.19

BAS Felnőtt Országos Bajnokság - BéKéSCSABA - 2010.12.18

III. Forma Kupa - SZEGED - 2010.12.12

Ranglista verseny - SZENTES - 2010.12.04

Művészeti Iskolás Táncverseny - SZENTES - 2010.12.04

GyőrOpen 2010 - GYőR - 2010.11.27

53. Alba Regia Kupa - SZéKESFEHéRVáR - 2010.11.21

II. Mecsek Kupa - PéCS - 2010.11.20

D,C Felnőtt Országos Bajnokság és VII. Goldance Kupa - BUDAPEST - 2010.11.13

XIV. Goldance Tánciskolás Kupa - BUDAPEST - 2010.11.13

VI. Honvéd Kupa - EGER - 2010.11.07

Felnőtt-Ifjúsági Latin és Junior Tíztánc Ranglistaverseny - NYÍRADONY - 2010.11.06

IV. Fregolina Kupa - BÉKÉS - 2010.10.30

II. Gemenc Kupa - SZEKSZÁRD - 2010.10.23

VIII. Realdance Kupa - MEZŐKÖVESD - 2010.10.17

ISIS IDSF OPEN 2010 - SZOMBATHELY - 2010.10.16

iDance Kupa 2010 - PÉCS - 2010.10.02

VII. Realdance Kupa - EGER - 2010.09.25

IX. Kistelek OPEN - KISTELEK - 2010.09.19

IX. Kistelek OPEN - KISTELEK - 2010.09.18

IDO COMPETITIONS - WORLD DANCE FESTIVAL - BUDAPEST - 2010.09.12

IDO COMPETITIONS - WORLD DANCE FESTIVAL - BUDAPEST - 2010.09.11

Ifjúsági-Felnőtt Latin Ranglista - BUDAPEST - 2010.09.11

II. Veresegyházi Sway Kupa - VERESEGYHÁZ - 2010.08.22

IDSF SUMMER DANCE FESTIVAL - BALATONBOGLÁR - 2010.07.11

IDSF SUMMER DANCE FESTIVAL - BALATONBOGLÁR - 2010.07.10

IV. Realdance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál - MEZŐKÖVESD - 2010.07.04

IV. Realdance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál - MEZŐKÖVESD - 2010.07.03

IV. Realdance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál - MEZŐKÖVESD - 2010.07.02

SZŐKE TISZA 2010. - IDSF OPEN - SZEGED - 2010.06.19

VI. Ametiszt Kupa - KAPOSVÁR - 2010.06.06

VI. Goldance Kupa - Utánpótlás OB - BUDAPEST - 2010.05.29

XIII. Goldance Tánciskolás Kupa - BUDAPEST - 2010.05.29

Pünkösd Kupa - MEZŐKÖVESD - 2010.05.23

VII. Csepeli Táncfesztivál - BUDAPEST - 2010.05.22

Tánciskolás Táncverseny - KISTELEK - 2010.05.09

Ifjúsági-Felnőtt Tíztánc, Junior Latin Ranglista és Klubközi Táncverse - KISTELEK - 2010.05.08

III. Fregolina Kupa - BÉKÉS - 2010.04.17

III. Kolping Kupa C,B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi verseny - MOHÁCS - 2010.04.14

II. Forma Kupa - Klubközi - SZEGED - 2010.04.04

II. Forma Kupa -Tánciskolás - SZEGED - 2010.04.04

Kanizsa Kupa - NAGYKANIZSA - 2010.03.28

Eraklin Kupa - NAGYKANIZSA - 2010.03.28

II. Szabolcs Kupa Társastáncverseny - NYÍREGYHÁZA - 2010.03.21

I. Gemenc Kupa tánciskolás táncverseny - SZEKSZÁRD - 2010.03.20

Tánciskolások Táncversenye - KUNSZENTMÁRTON - 2010.03.15

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - Vasárnap - NYÍRADONY - 2010.03.14

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - Szombat - NYÍRADONY - 2010.03.13

Szalagszerző Táncverseny Haladó - NYÍRADONY - 2010.03.12

Szalagszerző Táncverseny Kezdő - NYÍRADONY - 2010.03.12

Nőnapi Kupa - EGERSZALÓK - 2010.03.07

IDSF Hajdú OPEN 2010 - HAJDúBöSZöRMéNY-HUNGARY - 2010.02.28

Hajdú Kupa 2010 - HAJDÚBÖSZÖRMÉNY - 2010.02.27

V. Goldance Kupa - BUDAPEST - 2010.02.20

XII. Goldance Tánciskolás Kupa - BUDAPEST - 2010.02.20

Felnőtt Latin, Ifjúsági, Junior Standard Magyar Bajnokság és Open vers - BUDAPEST - 2010.02.07

Felnőtt Standard, Ifjúsági, Junior Latin Magyar Bajnokság és Open vers - BUDAPEST - 2010.02.06

Tíztánc Magyar Bajnokság 2010 - MEZŐKÖVESD - 2010.01.30

I. Fulldance Kupa - TÖKÖL - 2010.01.23

II. Advent Kupa - EGERSZALÓK - 2009.12.19

V. Ametiszt Klubközi, Felnőtt Standard és Junior Latin Ranglista - KAPOSVÁR - 2009.12.12

IV. Goldance Kupa Klubközi Táncverseny - BUDAPEST - 2009.12.06

XI. Goldance Kupa Tánciskolások Táncversenye - BUDAPEST - 2009.12.06

IDSF Győr OPEN 2009 - GYŐR - 2009.11.28

Felnőtt-Ifjúsági Latin és Junior Tíztánc Ranglistaverseny - MEZŐKÖVESD - 2009.11.15

III. Goldance Kupa Klubközi Táncverseny - BUDAPEST - 2009.11.07

X. Goldance Kupa Tánciskolások Táncversenye - BUDAPEST - 2009.11.07

Ifjúsági Standard és Latin Magyar Bajnokság, Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc - SZENTES - 2009.10.31

Tánciskolások Táncversenye - SZENTES - 2009.10.31

II. Fregolina Kupa - BÉKÉS - 2009.10.25

Felnőtt és Senior Latin és Junior Standard Magyar Bajnokság - VÁC - 2009.10.24

ISIS Dance Open 2009 - SZOMBATHELY - 2009.10.11

ISIS Dance Open 2009 - SZOMBATHELY - 2009.10.10

Tíztánc Magyar Bajnokság - VÁC - 2009.10.03

VI. Realdance Kupa - EGER - 2009.09.27

VIII. Kistelek Open - KISTELEK - 2009.09.20

VIII. Kistelek Open - KISTELEK - 2009.09.19

Felnőtt Standard, Junior Latin Magyar Bajnokság és Latin Rising Star v - VÁC - 2009.09.12

Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista- és Klubközi verse - MEZŐKÖVESD - 2009.09.06

Hungarian Open IDSF International - BUDAPEST - 2009.08.30

Hungarian Open - BUDAPEST - 2009.08.30

Hungarian Open IDSF International - BUDAPEST - 2009.08.29

Hungarian Open - BUDAPEST - 2009.08.29

I. Veresegyház, Sway Kupa - VERESEGYHÁZ - 2009.08.23

III. RealDance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál - MEZŐKÖVESD - 2009.07.05

III. RealDance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál - MEZŐKÖVESD - 2009.07.04

III. RealDance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál - MEZŐKÖVESD - 2009.07.03

'SZŐKE TISZA 2009.' IDSF OPEN Nemzetközi Táncverseny - SZEGED - 2009.06.13

Goldance Kupa - BUDAPEST - 2009.05.30

V. Realdance Kupa - EGER - 2009.05.24

VI. Csepel Kupa Táncfesztivál - BUDAPEST - 2009.05.23

Hobby Táncverseny - KUNSZENTMÁRTON - 2009.05.17

B-A-S Országos Bajnokság - BÉKÉSCSABA - 2009.05.16

I. Forma Kupa Klubközi Táncverseny - SZEGED - 2009.04.11

Forma Kupa Tánciskolás Verseny - SZEGED - 2009.04.11

Realdacne Klubközi Táncverseny - EGER - 2009.04.05

I. Fregolina Kupa - BÉKÉS - 2009.04.04

Tánciskolás Verseny - KISTELEK - 2009.03.21

Ifjúsági D, C, B, A Országos Bajnokság - KISTELEK - 2009.03.21

Gyermek I-II D, C - Junior II D, C, B Országos Bajnokság, Egyéni és Cs - MEZŐKÖVESD - 2009.03.08

Campionatul National 2009 - ORADEA - 2009.03.01

Campionatul National 2009 - ORADEA - 2009.02.28

I. Goldance Kupa - BUDAPEST - 2009.02.21

VIII. Goldance Kupa Tánciskolás - BUDAPEST - 2009.02.21

Valentin Kupa - EGERSZALÓK - 2009.02.14

Kelet-Magyarországi Területi Bajnokság - NYÍRADONY - 2009.02.08

Kelet-Magyarországi Területi Bajnokság - NYÍRADONY - 2009.02.07

Hajdú Kupa Felnőtt Latin és Junior Tíztánc Ranglista - HAJDÚBÖSZÖRMÉNY - 2009.02.01

Hajdú Kupa Klubközi - HAJDÚBÖSZÖRMÉNY - 2009.02.01

Felnőtt Standard és Junior Latin Ranglista - CSONGRÁD - 2009.01.24